Strona sklepu rowerowego 2 Kółka w Warszawie

Dobre Sklepy Rowerowe

O nas 

   Firma 2 Kółka została założona w 1993 roku. Od początku działalności domeną firmy był handel i serwis rowerów. Pierwszy sklep znajdował się przy al. Krakowskiej 221, w czasach, kiedy w Warszawie liczba tego typu punktów nie przekraczała dziesięciu. W roku 2011 powstała filia sklepu 2 Kółka przy al. Niepodległości 121/123, jednak rok później zdecydowano o jego zamknięciu i przeniesieniu obu punktów pod adres al. Krakowska 227, gdzie firma ma swą siedzibę do dziś. Połączenie doświadczeń z obu sklepów, jak również lepsze warunki lokalowe pozwoliły nam stworzyć salon rowerowy oferujący szeroki asortyment i będący przystępnym dla klienta.

   Na przestrzeni lat zajmowaliśmy się sprzedażą rowerów takich marek jak Romet, Girardengo, Bianchi, Raleigh, Schwinn, Giant, Author, Accent, czy Agang. Współpracowaliśmy z większością dystrybutorów sprzętu rowerowego w Polsce, co pozwala nam na rzetelną i fachową pomoc przy wyborze części i akcesoriów. Przy zachowaniu konkurencyjnych cen, spełniamy wymagania zarówno klientów zaczynających przygodę z rowerem, jak i profesjonalistów startujących w zawodach. Ponadto mieliśmy okazję organizować zamówienia hurtowych ilości rowerów konkursowych i reklamowych na indywidualne zamówienie, opatrzonych dowolnym logo. 

   Równocześnie w sklepie działa serwis, w którym od 1993 roku przewinęły się rowery wszyskich typów - od składaków, przez rowery miejskie, crusiery, touringowe, crossowe, górskie, szosowe, po sprzęt mniej typowy, jak np. rowery elektryczne, rehabilitacyjne czy freestyle bmx/mtb. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doprowadzić do sprawności każdy rower. Współpraca z wieloma dystrybutorami zapewnia nam dostęp nawet do nietypowych części. W naszym serwisie mogą Państwo zostawić rower mając pewność, że znajduje się on w odpowiednich rękach i że dołożymy wszelkich starań, aby usługa spełniała Państwa oczekiwania.

    Jeżeli potrzebują Państwo dobrego roweru, rzetelnej pomocy przy doborze części lub chcą państwo doprowadzić rower do sprawności, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.